неділя, 29 січня 2017 р.

День пам’яті героїв Крут.

  Картинки по запросу герої крут                               Картинки по запросу герої крут

29 січня українська
 громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 
95 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі
Картинки по запросу герої крут                      Картинки по запросу герої АТО

субота, 28 січня 2017 р.

https://drive.google.com/open?id=1uJtrS5WvqxjS076yqEaa3SKXC9NW0KIkSe7a2-ljhB4

З Новим роком !!!

Картинки по запросу анімація китайський новий рік 2017Картинки по запросу анімація китайський новий рік 2017

 Новий рік відзначається у перший день китайського місячного календаря. 
Дата відрізняється кожен рік за григоріанським календарем, але завжди перебуває між 21 січня і 20 лютого. Точний час початку китайського Нового року-2017 - 28 січня о 2:06 за Києвом.
Згідно зі стародавнім міфом, на початку кожного нового року китайці ховаються від чудовиська на ім`я Нянь (китайською означає "рік"). Нянь приходить в перший день Нового року, щоб пожирати худобу, зерно та їжу, а іноді і сільських жителів, особливо дітей. Щоб захистити себе, китайці клали їжу при вході в приміщення з приходом кожного нового року. Згідно з переказами, чим більше їжі, тим добрішим і поступливішими буде звір, а після того як Нянь насититься приготовленою для нього їжею, він більше не нападе на людей і залишить їх у спокої.
Одного разу люди побачили, що Нянь злякався маленької дитини, одягненої в червоний одяг, і вирішили, що він боїться червоного кольору. З тих пір кожен раз, коли приходить Новий рік, люди розвішують червоні ліхтарі на вікнах і дверях своїх осель і запалюють феєрверки. За повір'ями, ці традиції відлякують Няня і змушують його обходити поселення.
Святкування китайського Нового року 2017 триває цілих 15 днів. 11 лютого воно завершується грандіозним Фестивалем китайських ліхтарів
Картинки по запросу анімація китайський новий рік 2017

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня, п’ятниця

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

День пам’яті жертв Голокосту
Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!
В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...
Картинки по запросу картинки память умерших

Зимове диво






Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22

Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22


Обговорення нової програми триватиме до кінця місяця. Зміни запустити планують з наступного року.
Валерій уже одинадцятикласник, і має серйозні плани на майбутнє. Мріє стати істориком. Своєму захопленню хлопець приділяє весь вільний час
За сусідньою партою – Валерія, майбутній економіст. Щоб добре підготуватись до вступу – щотижня займається з трьома репетиторами. Такі різні, але вчаться за однією програмою. Освітяни впевнені, що універсальний навчальний план не для випускників. Тож старша школа має бути профільною.
Обов'язкових предметів стане менше – з 22 перелік скоротять до 9. Це українська та іноземна мови, література, історія України та всесвітня історія, математика, людина і суспільство, людина і природа, фізична культура та захист вітчизни.
Інші предмети з розкладу не зникнуть. Зміниться лише кількість годин їх вивчення. Залежатиме це від того, яку саме спеціалізацію обере учень. Наприклад, проблем з точними і природничими науками у профільних класах не буде. Однак вивчення цих дисциплін зведуть до мінімуму для гуманітаріїв.
У школах до змін готові, але є запитання. Зокрема у вчителів. Адже їхня і так невелика зарплатня напряму залежить від кількості уроків. Цікавлять і підручники. З ними в Україні й так проблема. А тепер треба буде розробити по 2 варіанти – загальний та поглиблений.
Обговорення нової програми триватиме до кінця місяця. У міністерстві освіти обіцяють, до того часу всі нюанси будуть вирішені, підручники надруковані.
Батьки, чиї діти підуть до реформованої старшої школи, по-різному реагують на нововведення. Чиновники зізнаються, що найскладніше реформу буде реалізувати у сільських школах. Адже кількість учнів та вчителів там менша від загальноосвітніх міських закладів

Образование в Польше и бизнес в Европе


Образование в Польше и бизнес в Европе




Образование в Польше и бизнес в Европе

Польша предоставляет украинцам разного рода возможности для развития собственного бизнеса. Однако перспективной молодежи, у которой много интересных идей и бизнес-планов, обычно не хватает стартового капитала для того, чтобы начать собственное дело. И если поляк может пойти в банк за кредитом, то для иностранцев все гораздо сложнее.
С мыслью об украинской молодежи и о своих клиентах, Польско-украинская образовательная программа «ОсвітаПоль» создала собственный инвестиционный фонд* для поддержки участников программы в предпринимательской деятельности. Для того чтобы получить финансовую, консультационную и юридическую помощь от ИФ «ОсвітаПоль», клиент программы должен представить собственный интересный и перспективный бизнес-план комиссии, которая состоит из трех членов и принимает окончательное решение.
Во время учебы и проживания в Польше украинская молодежь обживается и начинает видеть много возможностей для хорошего заработка и старта собственного бизнеса в этой стране. Однако, как правило, денег и опыта ведения дел в европейском обществе не хватает. «ОсвітаПоль» серьезно заботится о будущем своих студентов, поэтому охотно помогает им реализовывать интересные бизнес-идеи и начинать собственный бизнес в Европе.
В Украине много талантливой и перспективной молодежи, замечательных менеджеров и успешных предпринимателей. Польша - это страна неисчерпаемых возможностей, воспользоваться которыми нужно уметь. Открывайте для себя собственное перспективное будущее в Европе вместе с «ОсвітаПоль".

середа, 25 січня 2017 р.

25 січня 1648 року Богдан Хмельницький обраний гетьманом Війська Запорозького.


Картинки по запросу Б Хмельницький




Розбивши польську залогу і захопивши Микитинську Січ, 25 січня 1648 року Богдан Хмельницький обраний гетьманом Війська Запорозького. Це стало початком повстання, під час якого Річ Посполита втратила контроль над центральною частиною українських етнічних земель, на базі яких постала козацька держава.


Картинки по запросу Б Хмельницький

понеділок, 23 січня 2017 р.

П'ята хвиля еміграції українців.

П'ята міграційна криза в Україні: що це означає для влади


В аеропорту
В аеропорту / Волинські Новини
І чому це так символічно для Петра Порошенка, поціновувача цієї культової цифри?

Що таке еміграція для української влади?

Якщо ви думаєте, що у владних органах хтось переймається вашим виїздом, то ви глибоко помиляєтесь... Єдине, чим переймається наша влада, то це негативним соціальним трендом. Імідж – от що головне.
Як він псується еміграцією? З однієї сторони загрожує коаліції, Президенту і політикам як таким кризою недовіри та іміджем неспроможних...
З іншої сторони масова міграція може відвернути єврочиновників, яка і так не палають бажанням видавати Україні омріяний безвіз. Хоча, якщо дивитись на все це глобально, на останнє владі теж однаково. Хіба що тоді вони можуть звинуватити у зриві конкретних людей, а не себе!

Трішки історії...

Україна пережила чотири хвилі міграції. Перша була ще в останню чверть 19 століття. Тоді її назвали трудовою. Тоді українці виїздили у США, Канаду, Аргентину, Австралію, Нову Зеландію. Другу хвилю умовно можна назвати політичною, адже вона була спричинена утисками громадян України радянською владою, і відбувалось це в період між двома Світовими війнами. Третя хвиля ніби умовно продовжила другу, адже також була спричинена утисками від влади СРСР. Четверту називають "заробітчанською". Вона почалася у важкі 90-ті.
Усі ці українці виїжджали зі своєї рідної землі не від хорошого життя і не в гонитві за щастям. А лишень у сподіванні отримати хоч якийсь притулок і хоч трохи грошей для своєї сім'ї.

Проста символіка і цифра 5

2017 рік має всі шанси доповнити колекцію 5-го українського Президента Петра Порошенка із його 5 каналом, 5-рками у номерах машини тепер ще й п'ятою хвилею еміграції українців. А вона вже на порозі і вже "стукає у двері". І далі ігнорувати цю проблему, відписуватись у фейсбуці, замість керувати країною, не можна.
Але найсмішніше в цій ситуації те, що і влада не збирається тут сидіти. Те, як вони скуповують закордонну нерухомість та відкривають рахунки в закордонних банках, говорить, що держава Україна для них не більше, ніж інструмент дикої наживи! Для них люди – електорат, який потрібно вчасно кинути, надути, обдурити та витягнути зайве із кишені. А інколи і не зайве, а просто те, що є

Спуск на дно Маріанської впадини.


Картинки по запросу спуск на дно Маріанського жолоба
23 січня 1960 року швейцарський вчений-дослідник Жак Пікар і лейтенант-підводник ВМС США Дональд Волш на батискафі «Трієст» спустились на дно Маріанської впадини, досягнувши рекордної глибини занурення 10 918 метрів.

Океанічний глибоководний жолоб на заході Тихого океану, який простягнувся на 1500 км вздовж Маріанських островів, був відкритий в 1875 році британцями, які тоді ж за допомогою глибоководного лота визначили його глибину як 8184 метри. Британська експедиція 1951 року і радянська 1957-го встановили, що глибина Маріанської западини перевищує 11 кілометрів.


четвер, 19 січня 2017 р.

Свято Богоявлення

Водохреща або Йордан

Водохреща або Йордан


Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня, тому воно збігається зі святом Богоявлення. Однак ці свята слід розрізняти.

Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення в Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані. Коли вийшов на берег, з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Свято Богоявлення у перші віки християнства вважалося збірним, бо стосувався кількох подій із життя Ісуса Христа, які свідчили про Його божественність, а саме: його Різдва, поклону мудреців, Хрещення, чуда в Кані Галилейській і чудесного помноження хліба. Тому й сьогоднішню назву свята «Богоявлення» треба розуміти у множині, бо вони означають празник святих Богоявлінь.
 

середа, 18 січня 2017 р.

Виховна година "Я шукала краси ..."

https://drive.google.com/open?id=0B15R8gyjl_x3Q0M0ZF9DZi1mMEE

З Водохрещем Вас!!!



Картинки по запросу анімація  водохрещем



Нехай Хрещення Господнє в хату,
Радості вам принесе багато,
Розбудить приспані Надії,
Добром і Щастям Вас засіє,
Водицею окропить та любов’ю,
І подарує вам міцне здоров’я!




Йордан анімація


Картинки по запросу 75 років вивезення населення в німеччину

75 років від початку примусового вивезення населення України в Німеччину (остарбайтерів)

ost
Із часів використання рабської праці примусові роботи в Німеччині під час Другої світової війни були наймасовішим застосуванням праці іноземців в економіці окремої держави. Масштабне використання робітників із України розпочалося 1942 року і тривало до 1945-го. 18 січня 1942 року із Харкова до Кельна вирушив перший ешелон із 1117 робітниками. Із Києва перші робітники виїхали 22 січня (1 500 осіб). 
Картинки по запросу 75 років вивезення населення в німеччину

пʼятниця, 13 січня 2017 р.

Вітаю зі святом !!!


Нехай Старий Новий рік

Вам щастя принесе,
Спокою чуть-чуть.
Вкаже вірний шлях,
Виконає всі мрії,
Додасть краси,
Проллє в серця любов,
Здоров'я капне в кров.
І кожну мить і годину
Намагається для вас!








Картинки по запросу старий новий рік 2017

вівторок, 10 січня 2017 р.

Перейти Рубікон ...




Картинки по запросу Ю Цезар
Картинки по запросу Ю Цезар10 січня 49 року до н.е. Юлій Цезар всупереч рішенню сенату з одним легіоном і 300-и вершниками перетнув ріку Рубікон, що слугувала кордоном між власне Італією та провінцією Цизальпінська Галлія, і почав свій похід на Рим. Його виступ проти сенату став початком громадянської війни, в якій загинула Римська республіка.

неділя, 8 січня 2017 р.

Цікаве про Різдво


Цікаві факти

  • Німці робили перші штучні різдвяні ялинки з гусячого пір'я.
  • Тільки в США щорічно розсилається більше трьох мільйонів різдвяних листівок.
  • В 320 році нашої ери Папа Юліус Перший, єпископ Риму, оголосив 25 грудня офіційно датою святкування дня народження Ісуса Христа.
  • Згідно запису у книзі рекордів Гіннесса, найвищим з коли-небудь зрубаних різдвяних дерев була 66-метрова лжетсуга тіссолістная, яка стояла в 1950 році в торговому центрі Нортгейт в Сіетлі.
  • Традиційними кольорами для прикраси різдвяного дерева є зелений, червоний і золотий.
  • Помічено, що найчастіше подружні (і не тільки) пари розпадаються за два тижні до Різдва. Цей висновок був зроблений на основі повідомлень у Фейсбуці.
  • Всупереч популярній думці, кількість самогубств на Різдво не велике. Найбільша їх кількість припадає на весну.
  • Довжина найбільшого різдвяної панчохи складає 32, 56М, а ширина у нього - 14, 97м. Важить він, як п'ять північних оленів, і вміщає майже тисячу подарунків. Він був виготовлений Дитячим Співтовариством в Лондоні 14 грудня 2007 року.

пʼятниця, 6 січня 2017 р.

Зі святом !!!



Картинки по запросу привітання з різдвом христовим 2017Хай в році новім, при святому Різдві,
всі мрії справдяться – давні й нові.
Як тим Пастирям, хай вам ангел щоднини
приносить додому приємні новини!
Царі, що ітимуть Ісуса вітати,
хай вступлять з дарами й до вашої хати!


Картинки по запросу привітання з різдвом христовим 2017

середа, 4 січня 2017 р.

Молитва на Різдво


Новорічні цікавинки.


Картинки по запросу різдвяні цікавинки


Похожее изображение





    Різдво Христове – це одне з найбільших християнських свят, яким усі віруючі люди вшановують Сина Божога Ісуса Христа. Він прийшов на землю, щоб показати людям істинне милосердя, навчити пробачати, показати їм правильний шлях у житті. Західні християни відзначають Різдво в кінці грудня (як правило, 25 числа), а східні - на початку січня (7 числа). Різдво нерозривно пов’язане з святкуванням Нового року.

      Святкування Нового року є одним із найдавніших свят. Вперше ми зустрічаємо згадку про нього у стародавньому Вавилоні понад 4000 років тому. Близько 2000 року до нашої ери вавилонський новий рік починався разом з першим молодиком (коли на небі вперше з’являвся серпик молодого місяця) після свята весняного рівнодення (перший день весни).
      Новий рік – свято, яке відзначається багатьма народами відповідно до прийнятого календаря, яке наступає в момент переходу останнього дня року в перший день наступного року. В країнах європейської культури Новий рік святкується 1-го січня. При всьому розмаїтті, новорічно-різдвяні свята в різних країнах мають спільні риси: це прощання зі старим роком, сподівання, що неприємності залишаться в минулому, а в новому році все зміниться на краще. Але, незважаючи на це, кожна країна дотримується своїх традицій.